Наукові конференції, Научные конференции » Науковий потенціал 2013 (25-27.03.2013) » Світлична С. О. ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ ПЕРЕМІЩЕННЯ ВАНТАЖОПОТОКІВ НА БЕЗПЕРЕБІЙНУ РОБОТУ ПРИПОРТОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ВУЗЛІВ

Світлична С. О. ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ ПЕРЕМІЩЕННЯ ВАНТАЖОПОТОКІВ НА БЕЗПЕРЕБІЙНУ РОБОТУ ПРИПОРТОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ВУЗЛІВ

Категорія: Науковий потенціал 2013 (25-27.03.2013), Технічні науки

Аспірант, Світлична Софія Олександрівна

Українська державна академія залізничного транспорту

ВИЗНАЧЕННЯ ФАКТОРІВ ВПЛИВУ ПЕРЕМІЩЕННЯ ВАНТАЖОПОТОКІВ НА БЕЗПЕРЕБІЙНУ РОБОТУ ПРИПОРТОВИХ ТРАНСПОРТНИХ ВУЗЛІВ

Припортовий транспортний вузол (ПТВ) є однією з найбільш складних транспортних систем, у середині якої взаємодіють різні транспортні засоби, виконуються різноманітні взаємозалежні операції та стикуються інтереси задіяних транспортних відомств [1, 2].

При змішаних перевезеннях морським, залізничним та автомобільним транспортом для удосконалення їх роботи у вузлі, необхідно враховувати особливості процесу організації та переміщення міжнародних вантажопотоків.

Досліджуючи систему слідування імпортних та транзитних вантажів від відправника до одержувача у поетапному просторі, було визначено ряд основних та додаткових факторів, які впливають на безперебійну роботу припортового транспортного вузла (табл. 1, 2).

 

Повний варіант статті Tezi-Svtlichna.doc [112,5 Kb] (cкачиваний: 4)

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Коментар:
Введите код: *

Карта сайту

^